NOVICE STAKE

novice stake winner

Wisselbeker "B.H.C." geschonken door Belgian Hound Club met volgende winnaars:

jaar

hond

handler

2006

Thaïs de la Valléé des Eaux Basses (Bruno Saint-Hubert Français)

Robert De Messemaeker

2007

Cycas von Gaudihof (Cartouche) (Hovawart)

Luc De Becker

2008

Flor van de Brabostad (Engelse Cocker Spaniel)

Koen Van Cauter

2009

Flor (Beagle)

Katrien Peeters

2010

Bach Yan Line Jewel of Joy (Tjéline) (Zwitserse Herder)

Eva Lambrecht

2011 - Spring trials

Liljenthal's Gepetto (Biebel) (Engelse Cocker Spaniel)

Maggie De Wolf

2011 - Autumn trials

Liljenthal's Duke (Engelse Cocker Spaniel)

Katrien De Clercq

2012 - Spring trials

Liljenthal's Jeronimo (Bommel) (Engelse Cocker Spaniel)

Maggie De Wolf

2012 - Autumn trials

Gessa of Bandits Farm (Duitse Pincher)

Stefan Parijs

2013 - Spring trials

Goodchy TisisiT (Rhodesian Ridgeback)

Toon de Vylder

2013 - Autumn trials

Vesuviotto di Regione Montagnosa (Gasparo) (Bracco Italiano)

Sofie Blockmans

2014 - Spring trials

Ticolana's Luna   (Australische Herder)

Jimmy Van Orshoven

2014 - Autumn trials

Mowgli of Robert's Choice (Bruno Saint-Hubert Français)

Robert De Messemaeker

2015 - Spring trials

Lilas from Laeken Paradis (Midas) (Laekense Herder)

Joren De Win

2015 - Autumn trials

Maicoh Von der Daelenberghütte (Duitse Herder)             

Daniel Grosjean

2016 -  Spring trials

Fajah Noma van 'T Wolfshome (Groenendaeler)   

Dick Roelofsma

2016 - Autumn trials

Ridde Rika van de Zwarte Bellen Hoeve (Nederlands Kooikerhondje)

Trui Calis

2017 -  Spring trials

Bjarga (Duitse Jachtterriër  x Patterdale Terriër)

Siska Vandamme

2017 -  Autumn trials

Flushtimes You'll be on my mind (Song) (Porcelaine)

Krist'l Bal

2018 -  Spring trials

Charleston van de Amandelgaard (Nova Scotia Duck Tolling Retriever)

Martine Peetermans

2018 -  Autumn trials

Jack (Nederlands Kooikerhondje)

Trui Calis

2019 - Spring trials

Oringo de l'hospitalier (Epagneul Breton)

Kathleen Van Laer

2019 - Autumn trials

Kayleigh of Mercedes Dream (Tsjechoslowaakse wolfhond)

Nancy Marin

best identification novice

Wisselbeker "Quality dog products.nl" geschonken door mr. mevr. Moonen - Van De Loo met volgende winnaars: 

jaar

hond

ras

2006

Thaïs de la Vallée des Eaux Basses

Bruno Saint-Hubert Français

2007

Bassie

Basset Hound

2008



2009

Bieke

Teckel

2010

Barko

Boxer

2011 - Spring trials

Tika

Engelse Cocker Spaniel

2011 - Autumn trials

Tika

Engelse Cocker Spaniel

2012 - Spring trials

Ike of Robert's Choice

Sint-Huberushond

2012 - Autumn trials

Vesuviotto di Regione Montagnosa (Gasparo)

Bracco Italiano

2013 - Spring trials

Nelly


2013 - Autumn trials

Esencja Guriazda Sirius (Cynthia)

Polski Owczarek Nizinny

2014 - Spring trials

The Third Kind Elnora (Nora)

Basset Hound

2014 - Autumn trials

Esencja Guriazda Sirius (Cynthia)

Polski Owczarek Nizinny

2015 - Spring trials

Maicoh Von der Daelenberghütte

Duitse Herder

2015 - Autumn trials

Sundance bulldogs Duts

Old English Bulldog

2016 - Spring trials

Kéo

Shiba Inu

2016 - Autumn trials

Jack

Nederlands Kooikerhondje

2017 - Spring trials

Ize TisisiT Pregowce z Jasienia

Rhodesian Ridgeback

2017 - Autumn trials

Ize TisisiT Pregowce z Jasienia

Rhodesian Ridgeback

2018 - Spring trials

The Third Kind Elnora (Nora)

Basset Hound

2018 - Autumn trials

Casa d'Agostini Putrayaya (Pherra)

Hollandse Herder

2019 - Spring trials

Aegon Fenrir Von Isengrims Erben

Tsjechoslowaakse Wolfhond

2019 - Autumn trials

Ulisse

Sint-Hubertushond

best handler novice

Wisselbeker "HAWKHILL HARRIER" geschonken door Mr. Sam Selman met volgende winnaars:

jaar

handler

2010

Mathijs Brems

2011 - Spring trials

Robert De Messemaeker

2011 - Autumn trials

Wim Proot

2012 - Spring trials

Gunther Moons

2012 - Autumn trials

Toon De Vylder

2013 - Spring trials

Toon De Vylder

2013 - Autumn trials

Herman Lemarcq

2014 - Spring trials

Peter Verschoren

2014 - Autumn trials

Daniel Grosjean

2015 - Spring trials

Herman Lemarcq

2015 - Autumn trials

Trui Calis

2016 - Spring trials

Stefan Parijs

2016 - Autumn trials

Joke Janssens

2017 - Spring trials

Godelieve Peetermans

2017 - Autumn trials

Kirsten Wellens

2018 - Spring trials

Maarten Verrijt

2018 - Autumn trials

Justine Mesdag

2019 - Spring trials

Justine Mesdag

2019 - Autumn trials

Justine Mesdag

pechvogel

Wisselbeker "I.M. GEORGES BROUX and FRIEND SPICY", geschonken door Mevr. Wiske Mommens met volgende winnaars:

jaar

handler

hond

2015 - Spring trials

Dick Roelofsma

Deanna Space Nena Di Zinxavi (Groenendaeler)

2015 - Autumn trials

Maarten Verryt

The Third Kind Elnora (Nora) (Basset Hound)

2018 - Autumn trials

Frédérique Claerhout

Casa d'Agostini Putrayaya (Pherra) (Hollandse herder)

2019 - Spring trials

Dick Roelofsma

Deanna Space Nena Di Zinxavi (Groenendaeler)

JUNIOR STAKE

junior stake winner

Wisselbeker "OF ROBERT'S CHOICE" kennel Sint-Hubertushonden, geschonken door Mr. Robert De Messemaeker met volgende winnaars:

jaar

hond

handler

2007

Thaïs de la Vallée des Eaux Basses (Bruno Saint-Hubert Français)     

Robert De Messemaeker

2008

Amadeus Von Langentaler Sonnenhof (Grand Bleu De Gascogne)

Herman Lemarcq

2009

Cycas von Gaudihof (Cartouche) ( Hovawart)

Luc De Becker

2010

Flor (Beagle)

Katrien Peeters 

2011

Liljenthal's Duke (Engelse Cocker Spaniel)

Katrien De Clercq

2012

Liljenthal's Jeronimo (Bommel ) (Engelse Cocker Spaniel)

Maggie De Wolf

2013

Rocky (Beagle)

Wim Proot

2014

not awarded


2015 - Spring trials

Mowgli of Robert's Choice ( Bruno Saint-Hubert Français)

Robert De Messemaeker

2015 - Autumn trials

Lilas from Laeken Paradis (Midas) (Laekense Herder)       

Joren De Win

2016 - Spring trials

Ironic Oceane Of Dark Brightness (Nikita)  (Groenendaeler)

Dick Roelofsma

2016 - Autumn trials

Maicoh v.d. Daelenberghütte (Duitse Herder) 

Daniel Grosjean

2017 - Spring trials

Fenne (Basset Hound x Grand Bleu de Gascogne)

Herman Lemarcq

2017 - Autumn trials

Ridde Rika van de Zwarte Bellen Hoeve (Nederlands Kooikerhondje)

Trui Calis

2018 - Spring Trials

Bjarga (Duitse Jachtterriër  x Patterdale Terriër)

Siska Vandamme

2018 - Autumn Trials

Sanft Chimer (Sint-Hubertushond)

Krist'l Bal

2019 - Spring Trials

Fajah Noma van 't Wolfshome (Groenendaeler)

Dick Roelofsma

2019 - Autumn Trials

Oringo de l'hospitalier (Epagneul Breton)

Kathleen Van Laer

best identification junior

Wisselbeker "GUIding DOgs" geschonken door Mr. Guido Vergeyle met volgende winnaars: 

jaar

hond

ras

2007

Bassie 

Basset Hound

2008



2009

Flor Van de Brabostad

Engelse Cocker Spaniel

2010

Flor   

Beagle

2011

Evaux de l'echo de Loubet  (Gwinny)

Bruno de Jura

2012

Babs 

Clumber Spaniel

2013

Rocky 

Beagle

2014

Gessa of Bandits Farm

Duitse Pincher

2015 - Spring trials

not awarded


2015 - Autumn trials

Ticolana's Luna

Australische Herder

2016 - Spring trials

Ticolana's Luna

Australische Herder

2016 - Autumn trials

Fenne

Basset Hound x Grand Bleu de Gascogne

2017 - Spring trials

Chimer

Sint-Hubertushond

2017 - Autumn trials

Bjarga

Patterdale x Duitse Jachtterriër

2018 - Spring trials

Bjarga

Patterdale x Duitse Jachtterriër

2018 - Autumn trials

Jack

Nederlands kooikerhondje

2019 - Spring Trials

Fajah Noma van 't Wolfshome

Groenendaeler

2019 - Autumn Trials

Charleston van de Amandelgaard

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

best  handler junior

Wisselbeker "WHISPER CUP" geschonken door hondenschool Whisper met volgende winnaars: 

jaar

handler

2011

Robert De Messemaeker

2012

Robert De Messemaeker

2013

Wim Proot 

2014

Eva Lambrecht

2015 - Spring trials

Robert De Messemaeker

2015 - Autumn trials

Dick Roelofsma

2016 - Spring trials

Herman Lemarcq

2016 - Autumn trials

Daniël Grosjean

2017 - Spring trials

Chantal Van Raamdonck

2017 - Autumns trials

Kirsten Wellens

2018 - Spring trials

Siska Vandamme

2018 - Autumn trials

Dick Roelofsma

2019 - Spring Trials

Dick Roelofsma

2019 - Autumn Trials

Martine Peetermans

SENIOR STAKE

senior stake winner

Wisselbeker "VRIENDENKRING CLEAN BOOT HUNTING" geschonken door de Vriendenkring CBH met volgende winnaars: 

jaar

hond

handler

2009

Thaïs de la Vallée des Eaux Basses (Bruno Saint-Hubert Français)

Robert De Messemaeker

2010

Flor van de Brabostad (Engelse Cocker Spaniel)

Koen Van Cauter

2011

not awarded


2012

not awarded


2013

not awarded


2014

not awarded


2015

Ike of Robert's Choice (Sint-Hubertushond)

Robert De Messemaeker

2016

Amadeus von Langentaler Sonnenhof  (Grand Bleu de Gascogne)

Herman Lemarcq

2017

Ticolana's Luna (Australische Herder)

Jimmy Van Orshoven

2018

Ticolana's Luna (Australische Herder)

Jimmy Van Orshoven

2019

Mowgli of Robert's Choice

Robert De Messemaeker

best identification senior

Wisselbeker "DE SNUFFELCUP" geschonken door Mr. Mevr. Verschoren - Gorris met volgende winnaars:

jaar

hond

ras

2009

Thais de la Vallée des Eaux Basses

Bruno Saint-Hubert Français

2010

Flor Van de Brabostad

Engelse Cocker Spaniel

2011

Flor   

Beagle

2012

Flor Van de Brabostad

Engelse Cocker Spaniel

2013

Amadeus von Langentaler Sonnenhof

Grand Bleu de Gascogne

2014

Evaux de l'echo de Loubet (Gwinny)

Bruno de Jura

2015

Ike of Robert's Choice

Sint-Hubertushond

2016

Gessa of Bandits Farm

Duitse Pincher

2017

Mowgli of Robert's Choice

Bruno Saint-Hubert Français

2018

Mowgli of Robert's Choice

Bruno Saint-Hubert Français

2019

Berenike vom Travetal (Lena)

Hovawart

best handler senior

Wisselbeker "KENNEL TISISIT" "Rodesian Ridgeback" geschonken door Mr. Mevr. De Vijlder met volgende winnaars:

jaar

handler

2011

Katrien Peeters

2012

Koen Van Cauter

2013

Robert De Messemaeker

2014

Robert De Messemaeker

2015

Stefan Parijs

2016

Koen Van Cauter

2017

Daniel Grosjean

2018

Daniel Grosjean

2019

Daniel Grosjean

THAIS CUP

old but still working

Wisselbeker "THAIS CUP" "Old but still working" geschonken door Mr. Robert De Messemaeker met volgende winnaars: 

jaar

hond

2011 - Spring trials

Chibelle's Osmoose le Optimist (Moose) (Petit  Basset Griffon Vendéen)     

geboortedatum: 25/06/1998 - deelname Novice

2011 - Autumn trials

Amelié (Babette) (Basset Hound)

geboortedatum: 22/04/2001 - deelname Novice

2012 - Autumn trials

Thaïs de la Vallée des Eaux Basses (Bruno Saint-Hubert Français)

geboortedatum: 20/10/2002 - deelname Senior

2013 - Spring trials

Rocky (Beagle)

geboortedatum: 11/12/2006 - deelname Novice

2013 - Autumn trials

Laya (mix Golden)

geboortedatum 23 mei 2002 - deelname Junior

2014 - Spring trials 

Siba (C.V.)           

geboortedatum: 15-05-2003 - deelname Novice

2014 - Autumn trials

Esencja Guriazda Sirius (Cynthia) (Polski Owczarek Nizinny)

geboortedatum: 30-12-2005 - deelname Novice

2015 - Spring trials 

Amadeus von Langentaler Sonnenhof  (Grand Bleu de Gascogne)

geboortedatum: 14-01-2006 - deelname Senior

2014 - Autumn trials

Ironic Oceane Of Dark Brightness (Nikita) (Groenendaeler)

geboortedatum: 26-01-2007 - deelname Junior

2016 - Spring trials

Flor v.d.Brabostad (Engelse Cocker Spaniel)

geboortedatum 22/02/2006 - deelname Senior

2016 - Autumn trials

Loeba (c.v.)

geboortedatum 04/02/2006 - deelname Novice

2017 - Spring trials

Ike of Robert's Choice (Sint-Hubertushond)

geboortedatum 12/02/2009 - deelname Senior

2017 - Autumn trials

Haquino Winchester Cathedral (Gordon Setter)

geboortedatum 01/09/2008 - deelname Novice

2018 - Spring trials

Fajah Noma van 't Wolfshome (Groenendaeler)

geboortedatum 03/11/2008 - deelname Junior

2018 - Autumn trials

Deanna Space Nena Di Zinxavi (Groenendaeler)

geboortedatum 12/08/2007 - deelname Novice

2019 - Spring trials

Evaux de l'echo de Loubet (Gwinny) (Bruno de Jura)

geboortedatum 26/11/2009 - deelname Senior

2019 - Autumn trials

Thor (Duitse staande x Stafford)

geboortedatum 05/07/209 - deelname "24 hours cold"

SPECIAL STAKES

"24 hours cold" winner

Wisselbeker "ROCKY CUP" geschonken door Provan met volgende winnaars:

jaar

hond

handler

2013

Evaux de l'echo de Loubet (Gwinny) (Bruno de Jura)

Robert De Messemaeker

2014

Flor Van De Brabostad (Engelse Cocker Spaniel)

Koen Van Cauter

2015

Ike of Robert's Choice (Sint-Hubertushond)           

Robert De Messemaeker

2016

Berenike vom Travetal (Lena) (Hovawart)

Peter Verschoren

2017

Maicoh v.d. Daelenberghütte (Duiste Herder)

Daniel Grosjean

2018

Evaux de l'echo de Loubet (Gwinny) (Bruno de Jura)

Robert De Messemaeker

2019

Fenne (Basset Hound x Grand Bleu de Gascogne)

Herman Lemarcq

best identification "24 hours cold"

Wisselbeker "VAN DE SCONELOO" geschonken door Mr. Mevr. Jacobs - Andenmatten met volgende winnaars:

jaar

hond

ras

2013

Ike of Robert's Choice

Sint-Hubertushond

2014

Ike of Robert's Choice

Sint-Hubertushond

2015

Ike of Robert's Choice

Sint-Hubertushond

2016

Mowgli of Robert's Choice

Bruno Saint-Hubert Français

2017

Evaux de L'echo de Loubet (Gwinny)

Bruno de Jura

2018

Berenike vom Travetal (Lena)

Hovawart

2019

Ticolana's Luna

Australische herder

best handler "24 hours cold"

Wisselbeker "GeSi TEAM"  geschonken  door Mr. Stefan Parijs met volgende winnaars:

jaar

handler

2016

Robert De Messemaeker

2017

Daniel Grosjean

2018

Jimmy Van Orshoven

2019

Peter Verschoren

"Samen 100" winner

Wisselbeker geschonken door Monique Jacquemijn met volgende winnaars:

jaar

hond

handler

2019

Evaux de l'Echo de Loubet (Gwinny) (Bruno de Jura)

Robert De Messemaeker

best identification "samen 100"

jaar

hond

ras

2019

Thor

Duitse staande x Stafford

best handler "samen 100"

jaar

handler

2019

Siska Vandamme